zc-croatia_forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
zc-croatia_forum

Forum zrakoplovnog centra Croatia služi za upoznavanje, druženje i razmjenu iskustava i informacija.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA

Go down 
+13
mladen
marin
mklaric2@ffzg.hr
AndraX
kiki
njokic
znikmo
hrvoje
alisa
balrog
akuna
itodoric
skyplucker
17 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimečet lis 18, 2007 11:05 am

Ovak narode ovdije mi se možete dogovarati za školu pakiranja, zato jer se meni ne da vas sve nazivati i nagovarati vas da mi dojdete, stoga praksa bu ovakva.

Vi mi se lijepo ovdje dogovorite, sparite i skombinirajte i kad si uspijete skupiti grupu od najmanje 2 do 3 čovijeka nazovite me kad bi vam odgovoaralo doći na pakiranje i nekak bumo skombinirali da tam bude netko tko će vas poučiti toj drevnoj i mističnoj disciplini.

P.S. tko ne zna moj broj neka samo ovdije pita pa bumo se dogovorili

E da još nekaj, sam da vam kažem da je je pakiranje samo u vašem interesu da si vi skinete cijenu skoka, jer mi imamo dečke koji zarašuju skokove na pakiranju vaših padobrana, stoga ako nećete ne morate na vama je
[Vrh] Go down
itodoric

itodoric


Broj postova : 32
Registration date : 05.08.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimepon lis 22, 2007 12:48 pm

Ne znam dali mi se dobro cini, ali nitko ne zeli pakirati! No
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimepon lis 22, 2007 3:11 pm

itodoric je napisao/la:
Ne znam dali mi se dobro cini, ali nitko ne zeli pakirati! No

Pa da, pa kad si vidio da pravi padobranci pakiraju padobrane? Pogotovo da na pakiranju zarađuju za skokove?! Dok mama i tata plaćaju skokove, sve ok. cheers
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimepon lis 22, 2007 9:27 pm

A onda je to valjda u redu, meni manje posla, klubu više para, njima nadam se što više skokova i svi sretni
[Vrh] Go down
balrog

balrog


Broj postova : 43
Registration date : 01.10.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimeuto lis 23, 2007 12:57 am

Kakva je to frka oko pakiranja nastala? Question
Ja sam definitivno za to da naučim tu drevnu vještinu, jer od Zdravkovog CeDeja nebu puno koristi ak se padobran malo ne baci pod prstiće. Basketball Pošto su očito ljudi jako zainteresirani za pakiranje, ja nebum čekal da nas se skupi 2-3 nek bum došao sam tam u S.V. i sam bum pakirao nakon što mi Marko (ili tko već bude tamo, a prije se s njim dogovorim) pokaže neke drevne cake (kolač ili ti kejk ) king
(g).p.s. Isto tako bi molio taj broj mobitela za kontakt.
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimeuto lis 23, 2007 12:59 pm

098463288

Al nebum dolazio radi jedne osobe, toliko slobodnog vremena nemam, aj se bar dogovri s alisom, ak imaš njen broj il nekaj
[Vrh] Go down
balrog

balrog


Broj postova : 43
Registration date : 01.10.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimeuto lis 23, 2007 1:25 pm

Dobro, nazvat ću Elisu. Jel tebi paše prek vikenda tj. u subotu ako nemate nekih skakanja ili ti nemaš nekih drugih obveza?

p.s. Elisa ako čitaš ovaj forum onda znaš što te čeka. study
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimeuto lis 23, 2007 7:38 pm

ovaj vikend bi trebali biti na tekmi u vrsaru, ali inaće prakticiramo pakiranje preko tjedna u kasnije sate, od nekih 5, 6, pa na dalje jer ljudima tak obično odgovara
[Vrh] Go down
alisa

alisa


Broj postova : 27
Registration date : 23.10.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimesri lis 24, 2007 12:03 am

meni inače isto paše prek vikenda, ili za 2 tj kad mi je škola opet ujutro, onda može utorkom ili srijedom, napiši samo na forum kad budeš mogao,
ugl što prije to sredim to za mene bolje
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimesri lis 24, 2007 11:54 am

Ček ak ti paše ujutrno možemo i tak nekaj dogovoriti, ak tebi Pirc paše
[Vrh] Go down
balrog

balrog


Broj postova : 43
Registration date : 01.10.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimesri lis 24, 2007 1:04 pm

Čuj ja sljedeći tjedan i bilo koji drugi tjedan nemam posao popodne ili ujutro. Radim od 9-17 svaki dan, a poslije imamo SRZ (za ove mlađe koji ne znaju to je još iz komunizma Sat Razredne Zajednice) bom albino Tako da ja mogu samo popodne i to od 18 pa nadalje jer mi u pet popodne treba vuru vremena do Podsuseda. Elisa nek ne komplicira preveć, fino se dogovorimo s Markom jedan dan kad svi možemo i idemo malo frkat svilu. cyclops alien skok
[Vrh] Go down
alisa

alisa


Broj postova : 27
Registration date : 23.10.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimesri lis 24, 2007 8:42 pm

Ma ne kompliciram samo kažem da meni paše popodne sutra, u petak, u utorak 30-og i srijedu 31-og, ove druge dane imam popodne francuski, a ujutro tebi ne paše
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimečet lis 25, 2007 9:18 am

ovak ljudi sam da vas obavijestim da ja svaki dan imam faks do 19 ili pol 19, al bum ja nekaj preskoćio da vama udovoljim, ali postoji i opcija da ovaj vikend ako bu loše vrijeme i nebumo išli na tekmu u vrsar, da odradimo u subotu, ali to još uvijek ovisi o vremenu i tekmi
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimečet lis 25, 2007 9:19 am

e da još nekaj, Čačiću ako čitaš ovdije ovo pridruži se njima pa buš mo s njima došao na pakiranje
[Vrh] Go down
hrvoje




Broj postova : 84
Registration date : 17.10.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimečet lis 25, 2007 10:14 pm

ok dodem onda ja s njima. meni bi isto najbolje pasao vikend
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimečet lis 25, 2007 10:54 pm

nažalost nikaj za vikend moram na tekmu, bumo neki drugi dan
[Vrh] Go down
balrog

balrog


Broj postova : 43
Registration date : 01.10.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimečet lis 25, 2007 11:14 pm

Mani paše bilo koji dan poslije 18h, pa nadalje i vikendom al ne u 6 ujutro. pale Vi se dogovorite kad možete, vjerojatno slj vikend jer Elisa ima školu slj tjedan popodne ili onaj tjedan iza u utorak i srijedu jer Elisa ima francuski ostale dane. (Vule vuku še avek moa sesva ) cherry pirat elephant Elisa ima moj broj, a Marko je ostavio svoj tu na forumu pa se lako čujemo. p.s Elisa slobodno mi odgovoriš kad ti pošaljem poruku na mob Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimesri lis 31, 2007 12:27 pm

u petak bi organizirao pakiranje za sve koji su zainteresirani naućiti ili ponoviti ili ubrzati svoje drevne vještine

Trajalo bi više manje cijeli dan s obzirom na to da ja moram biti tamo da pomognem pircu spakirati nove padobrane koje smo dobili
[Vrh] Go down
balrog

balrog


Broj postova : 43
Registration date : 01.10.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimesri lis 31, 2007 3:33 pm

A stigla nova svila. Super, super. Sad Pirc negdje cvate flower Brijem da bu "učenici" isprobali nove padobrane pošto njih nije šteta ak se ne otvori koji od novih.
Kaj se škole tiče ja sam bio jasan, doći ću u petak ak nema niti jedan drugi termin ali tek u 18h.
[Vrh] Go down
hrvoje




Broj postova : 84
Registration date : 17.10.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimečet stu 01, 2007 1:49 pm

mmm to je ovaj sutra petak? 1.11?
ja bi dosel
[Vrh] Go down
znikmo




Broj postova : 8
Registration date : 01.11.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimečet stu 01, 2007 4:46 pm

pozdrav ljudi, kao sto vidite iz nicka i "možnik" se priključio forumu.. afro

kaj se tice pakiranja sutra mogo bi i ja doc malo, za dobra stara vremena ... cheers

ja bi doso oko 3-4 ak ce bit neko tamo u to vrijeme Question
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimečet stu 01, 2007 5:04 pm

sve može sam me zvrcnite negdje pola sata prije neg bi došli kod dvorane
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimepet stu 02, 2007 10:19 am

ajd onda od 4 pa na dalje neka dođe tko hoće, sam mi se javite prije, e da Pirc daj probaj malu elisu dobii pa nek i ona dođe, ja nemam njen broj
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimened stu 04, 2007 12:44 pm

ajmo se ovak sad malo dogovoriti, s obzirom da imamo sada lijepih 4 nova padobrana, možemo napraviti pakiranje za znaći 8-ero ljudi, jel tak, stoga svi vi koji imate preko 4 skoka javite se, da se malo poigramo s time, isto tako s obzirom da dolazi zimsak sezona te bu se skakanje malo prorijedilo radi vremena, ciljajte i na vikende jer ste tada svi više manje slobodni, ako se ne ide na skakanje

Pozdrav
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitimened stu 04, 2007 12:45 pm

e da aj još nekaj daj neka mi svi koji imaju preko 4 skoka ostave ime prezime i broj telefona i broj skokova, te da li skaću na slobodno ili gurtnu, možete ostaviti ovdije ili pošaljite na mail: marko.premuzic1@zg.htnet.hr
[Vrh] Go down
Sponsored content





ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Empty
PostajNaslov: Re: ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA   ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ŠKOLA PAKIRANJA PADOBRANA
[Vrh] 
Stranica 1 / 11.Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
zc-croatia_forum :: Padobranstvo :: Padobranci svih zemalja....-
Forum(o)Bir: