zc-croatia_forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
zc-croatia_forum

Forum zrakoplovnog centra Croatia služi za upoznavanje, druženje i razmjenu iskustava i informacija.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 On the ground

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: On the ground   On the ground Icon_minitimeuto sij 15, 2008 1:19 pm

Pa evo jedna temica gdje bi se mogli dogovarati za socijalno druženje na zemlji mimo naših tzv. sportskih aktivnosti

Pa evo prva obavijest:

Ovaj četvrtak u lokalu TIME, na staroj samoborskoj prek puta srednje škole naš kolega IVAN (gitara) TODORIĆ ima sa svojim bandom The Green Bullit, svirku te svi članovi i nečlanovi našeg kluba pozvani su da prisustvuju jednoj ovako višoj kulturnoj manifestacije, da ne mislite da smo mi svi samo zatucani jebivjetri,

ZNAMOOO MI ŠTO JE KULTUUURA!!!!!!!!!

Tak da nam svi dodjete lijepo da se zajedno napijemo


P.S. Svirka počinje oko 21h

Pozdrav
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimeuto sij 15, 2008 2:16 pm

Naravno, svi dodjite na velebitsko pivo i pravu rokachinu! Ko ne dodje taj je papak!

Ulaz je naravno besplatan.

lol!
[Vrh] Go down
itodoric

itodoric


Broj postova : 32
Registration date : 05.08.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimeuto sij 15, 2008 2:36 pm

Marko, hvala sto ce mi se smijat, ne samo oni koje me znaju! ;-)

Posto sam u gabuli do grla, dokracit cu se sam!

www.thegreenbullet.com/
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimeuto sij 15, 2008 8:19 pm

patanje? oce li biti zzeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaa? jebiga ja bi se mazzzzzziiiiiiiiiiiiiiooooooooooooooooooo!
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimeuto sij 15, 2008 8:22 pm

e da jacu naletiti!!!!!
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimeuto sij 15, 2008 9:05 pm

jebiga ja bi se mazzzzzziiiiiiiiiiiiiiooooooooooooooooooo![/quote]

ti bi se mazio? Very Happy ma hajde? Wink
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimesri sij 16, 2008 6:41 pm

a skime?????????????? Question Question Question Question
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimečet sij 17, 2008 4:55 pm

kiki je napisao/la:
a skime?????????????? Question Question Question Question

he,he, ne znam ja s kime. A cuj, budi spontan i prirodan, nikad ne znas...
Smile
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimečet sij 17, 2008 8:56 pm

haha jako smijesno! ne uspijeva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cim mala sazna da skacem iz aviona i trgam koljena na biku( izbjegavam bukve) kaze da ima decka¨!!!!!!!!!!!!!!!! imali kakvih savjeta??????????????
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimesub sij 19, 2008 7:47 pm

Savjet dana:

prestani skakati iz aviona i trgati noge na bajku
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimened sij 20, 2008 10:25 pm

zasto?
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimeuto sij 22, 2008 1:15 am

kiki je napisao/la:
zasto?

pa zato kaj ce te inace htjet samo ovakve poput mene, a to ti stvarno ne treba u zivotu! kuzis?
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimeuto sij 22, 2008 8:36 pm

mama nije istina!!!!!!!!!!pitanje?????? za mamu sta mislis o bivsim vezama? ako ti je stalo do osobe dali se nakon 5god mozes vratiti toj osobi???
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimeuto sij 22, 2008 11:53 pm

kiki je napisao/la:
mama nije istina!!!!!!!!!!pitanje?????? za mamu sta mislis o bivsim vezama? ako ti je stalo do osobe dali se nakon 5god mozes vratiti toj osobi???


pa ne znam zavisi kaj si zgrijesio prije 5 godina, uostalom jooooj, ne znam, pitaj lastana iz modre laste...mozda ti on moze pomoci?
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimečet sij 24, 2008 12:52 am

hhhhhhhhhhhhhh????????????????????????? modru lastu sam cito u osnovnoj!
[Vrh] Go down
akuna

akuna


Broj postova : 39
Registration date : 06.09.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimečet sij 24, 2008 12:19 pm

kiki je napisao/la:
hhhhhhhhhhhhhh????????????????????????? modru lastu sam cito u osnovnoj!

he,he, pa kuzis !? Wink
[Vrh] Go down
itodoric

itodoric


Broj postova : 32
Registration date : 05.08.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimesri vel 20, 2008 11:33 am

kiki je napisao/la:
mama nije istina!!!!!!!!!!pitanje?????? za mamu sta mislis o bivsim vezama? ako ti je stalo do osobe dali se nakon 5god mozes vratiti toj osobi???

E pa posto je situacija kakva jest, tj sad bi nesto a ni sam ne znas sto, savjetovao bi ti da se obavezno vratis voljenoj osobi! Inace vracanje osobi s kojom si bio inace nije neko rijesenje osim ako ne zelis razveseljavati prijatelje oko sebe, a mislim da bi bas to tebi treba!

P.S. Obavezno na forumu pisi dogodovstine iz zivota s tom osobom!

hi, hi!

LASTAN
[Vrh] Go down
kiki

kiki


Broj postova : 88
Registration date : 01.11.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimesri vel 20, 2008 9:53 pm

marš
[Vrh] Go down
itodoric

itodoric


Broj postova : 32
Registration date : 05.08.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimečet oľu 20, 2008 1:16 pm

kiki je napisao/la:
haha jako smijesno! ne uspijeva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cim mala sazna da skacem iz aviona i trgam koljena na biku( izbjegavam bukve) kaze da ima decka¨!!!!!!!!!!!!!!!! imali kakvih savjeta??????????????

Imam ja savjet, prestani piti, obuci donje rublje i istusiraj se!

A ne da izgledas ko LOL!
hi, hi!
lol!
[Vrh] Go down
skyplucker

skyplucker


Broj postova : 117
Age : 37
Registration date : 12.09.2007

On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitimepet oľu 21, 2008 2:59 am

ima tangice trenutno na sebi!
[Vrh] Go down
Sponsored content





On the ground Empty
PostajNaslov: Re: On the ground   On the ground Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
On the ground
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
zc-croatia_forum :: Padobranstvo :: Padobranci svih zemalja....-
Forum(o)Bir: